ZMĚNA - Jednodenní výlet do Tábora

Datum a čas akce: 

3.10.2020 9:00

V sobotu 3. 10. vyrazíme na výlet do Tábora. Navštívíme zde muzeum LEGA - těšit se můžete jak na historické zajímavosti (jsou zde např. vystaveny stavebnice z 1. poloviny minulého století), tak na opravdové pecky jako je třeba LEGO Star Wars! Výstava je interaktivní a rozsáhlá - najdete zde přes 1,5 milionu LEGO kostiček. Po návštěvě muzea se přesuneme k řece na kraj města do areálu zdejší skautské základy, kde se potkáme se spřáteleným oddílem Fénix z Českých Budějovic. Zde si společně zahrajeme různé hry, sporty a další aktivity. Poté se odebereme na vlak a zamíříme zpět do Písku.

Sraz v 9:15 na vlakové zastávce Písek město. Návrat tamtéž v 18:15.

S sebou: ROUŠKU, vhodné oblečení dle počasí (většinu času strávíme venku), batůžek s pitím a jídlem na celý den, věci na schůzku (uzlovačka, KPZ, psadlo, zápisník, stezka) a 170 Kč.


POZOR ZMĚNA: Vzhledem k nepříznivé epidemické situaci jsme se rozhodli zrušit původní plán. Sobotní výlet se nakonec uskuteční pouze pěšky v okolí Písku. Kromě příjemné procházky se můžete těšit i na společné hry a aktivity s podzimní tématikou.

Sraz v 9:00 u klubovny, rozchod tamtéž v 16:00.

S sebou: ROUŠKU, vhodné a teplé oblečení dle počasí (celý den strávíme venku), batůžek s pitím a jídlem na celý den, věci na schůzku (uzlovačka, KPZ, psadlo, zápisník, stezka).

Komentáře