POZOR: Speciální program na doma i ven!

Vážení rodiče,

současná situace nám sice znemožňuje provádět skautskou činnost tak, jak jsme zvyklí, nicméně protože považujeme za důležité zachovávat osobní i společenskou vitalitu, rozhodli jsme se jako středisko setrvat aktivní i po dobu karantény. Náš speciální tým vedoucích připravil pro vaše děti několik úkolů, které mohou po dobu karantény plnit - a sice některé plně samostatně, některé s vaší pomocí. Žádáme vás proto, abyste předali tuto informaci vašim dětem a byli jim v rámci vašich možností při plnění připravených výzev a aktivit nápomocni.

Každý den (počínaje tímto) bude na této webové stránce zveřejněn 1 úkol: seznam úkolů.

Úkol není nutné splnit přesně v tento den, ale doporučujeme pracovat na úkolech soustavně. Není nutné splnit všechny úkoly, ale čím více, tím pochopitelně lépe. Snažte se své děti v plnění úkolů podporovat a povzbuzovat. Ti nejaktivnější a nejpilnější budou na konci tohoto období odměněni. Navíc některé z připravených úkolů korespondují s úkoly, které je nutné splnit ve stezce pro získání různých stupňů zdatnosti, nebo jejich splnění podmiňuje připuštění ke slibu (tyto úkoly budou dětem zpětně uznány na základě předložené tabulky splěných úkolů, viz dále).

Plnění úkolů si každý eviduje sám pomocí přiložené tabulky (viz příloha). U vlčat a světlušek prosíme rodiče o potvrzení splnění úkolu (podpisem v patřičné kolonce). Skauti a skautky si potvrzují splnění úkolu sami (nechť k tomuto svému privilegiu přistoupí zodpovědně - prosím tuto informaci jim zdůrazněte). O svých zážitcích při plnění úkolů můžete také poreferovat např. krátkou zprávou, fotografií či videem na naší webové nebo FB stránce (viz odkazy níže). Ostatní tak uvidí vaše nápady, tipy a výsledky. Nebojte se sdílet i vtipné neúspěchy (pokud nějaké nastanou) a jiné srandičky (děti určitě něco vymyslí), ať si tuto nepřijemnou situaci nějak zpříjemníme. Můžete i vy sami (vaše děti) touto on-line cestou ostatní vyzvat ke splění nějakého vašeho speciálního úkolu! Směju se

ODKAZY:
1) seznam úkolů
2) oficiální webová stránka
3) FB stránka

PřílohaVelikost
PDF icon tabulka_zaznam_ukolu.pdf247.97 KB