Tábor 2021 - Hrbov u Netolic

Datum a čas akce: 

17.7.2021 8:15 - 31.7.2021 10:00

Pro účast Vašeho dítěte na táboře je nutné vyplnit a odevzdat celkem tyto 3 dokumenty:

1) Přihláška na tábor 2021
2) Potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte (musí být aktuální z roku 2021)! EDIT: může být z minulého roku
3) Potvrzení o bezinfekčnosti dítěte COVID-19

Více informací viz Informace k táboru 2021. Výbava na tábor viz příloha (nezapomeňte letos na prostěradlo)!

!!UPOZORNĚNÍ: Ještě nevíme bohužel jistě, ale pravděpodobně bude pro účast na táboře potřeba PCR test! Od 1. června má každá osoba bez ohledu na věk nárok na 2 PCR testy ZDARMA (v 1 kalendářním měsíci). Doporučujeme proto "ušetřit" si jeden PCR test pro potřeby tábora. Upřesnění pošleme hned, jak budeme vědět.

EDIT:

1) Prohlášení o zdravotní způsobilosti dítěte vystavované lékařem zůstává standardní a jeho platnost je nakonec opět 2 roky jako obvykle. Letos tedy nemusíte pořizovat potvrzení nové, jak jsme původně uváděli (pokud dodáte to z minulého roku, je to v pořádku).

2) V souladu s pokyny z ústředí jsme se v rámci epidemické situace rozhodli, že pro účast na táboře musí každý účastník doložit jednu z těchto skutečností:

  • a) absolvování PCR testu (max. 7 dní před táborem) - možnost až 2x zdarma za měsíc - objednávat se můžete např. zde
  • b) nejvýše 180 dnů od laboratorně potvrzené prodělané nákazy
  • c) nejméně 14 dní od druhé dávky očkování

Dokládat výše uvedené skutečnosti můžete např. výpisem z webu ocko.uzis.cz, vytištěným výsledkem testu, čestným prohlášením, SMS s výsledkem v mobilu apod. (stačí v den odjezdu na tábor). Prosím nepodceňujte tuto situaci a přistupujte k testování zodpovědně. Berte v potaz, že smyslem není uspokojit kontrolu z hygieny, ale přispět ke snížení rizika přenosu nákazy a ohrožení účastníků tábora i jejich blízkých.

V PŘÍPADĚ POTVRZENÍ NÁKAZY KTERÉHOKOLIV ÚČASTNÍKA MŮŽE BÝT TÁBOR OKAMŽITĚ UKONČEN!

Vzhledem k výskytu vší na minulém táboře bychom Vás také rádi poprosili o důkladnou kontrolu Vašich dětí před odjezdem na tábor, aby se tato nepříjemná situace nemusela znovu opakovat. Děkujeme.

Do 17. 6. - odevzdejte přihlášku na tábor!
Do 9. 7. - uhraďte platbu za tábor!

Komentáře