POZOR: Částečné obnovení schůzek!

Vážení rodiče,

v následujících týdnech od 7. do 20. 12. budou částečně obnoveny naše oddílové schůzky. Změna se týká prozatím pouze 2. chlapeckého oddílu (tzn. obnovují se schůzky ve čtvrtek od 17:00 do 19:00), 3. dívčí oddíl setrvá až do Vánoc v režimu on-line schůzek (viz informace zde). K úplné obnově naší činnosti by mělo dojít po vánočních prázdninách (tj. opět pravidelné prezenční schůzky každé úterý a čtvrtek od 17:00 do 19:00). Koncem prosince očekávejte aktuální informace, avšak při dobrém vývoji situace by první lednové schůzky měly proběhnout již v týdnu od 4. 1. 2021.

Je třeba ovšem zdůraznit, že nutnost dodržovat protiepidemická opatření stále trvá! Dbejte proto prosím až do odvolání na to, aby děti chodily na schůzky vybaveny rouškou a aby děti vykazující známky infekčního onemocnění zůstávaly doma.

Kromě schůzek také pomalu začínáme obnovovat naše naplánované akce, a tak se již v sobotu 19. 12. můžete těšit na tradiční vánoční střediskovou besídku (celá se koná venku v přírodě). Podrobnější informace rozešleme brzy.