Nový web

Od Lucky |
Vítejte na nových stránkách skautíků 3. střediska Stínadla Písek. Stránkách, jejiž vznik se datuje až k roku 2002, kdy byla spuštěna jejich první, primitivní verze. Za tu dobu se web velmi rozšířil, přibyly informace o Lísku nebo třeba neaktualizované ;-) akce. Nejaktivnější byla samozřejmě návštěvní kniha se skoro 4000 příspěvky.

Nový web je (jak brzy zjistíte) takovou malou revolucí. Je postaven na plnohodnotném (open source) redakčním systému Drupal, který umožní například editaci stránek oprávněnými uživateli :-) Součástí webu je i galerie fotek, která je nyní lépe zaintegrovaná do webu. Na správě fotek, ale i dalších souborů (třeba videí) se bude moci podílet více lidí.

Doufám, že se vám tady bude líbit, a že oceníte zdejší možnosti komunikace :woot:

Komentáře

Jinak to jeste neni uplne finalni verze, mam sepsane drobne upravy co je potreba udelat. Ale uz je to myslim pouzitelne a nemusim spravovat dve verze (a importovat data).

Pridal jsem moznost vkladani obrazku (ovsem ne ke komentarum). Snazil jsem se najit nejaky zpusob generovani RSS pro komentare, ale nasel jsem jen samy polovicaty reseni, takze zatim nic. Chtelo by to presunout fotky z moji galerky do stinadelsky, ale nebude to jednoduchy (presunout jen cast, zachovat nastaveni, popisky, ...). Takze zase nic.