Jarní hra

Ahoj a dobrý den, 

jelikož už tady máme jaro a s ním většinou i krásné počasí, rozhodli jsme se pro vás nachystat několikatýdenní hru.  

Každé pondělí vyjde tady na webu hádanka, ze které budete luštit místo z Písku a okolí. Na toto místo se někdy v průběhu týdne vydáte a budete pátrat po úkolu. Po jeho splnění se podepíšete na papír (do tabulky z druhé strany zadání úkolu). Na e-mail uvedený níže pak můžete zaslat fotky z kterékoli části plnění úkolu (tyto fotky bychom vždy po skončení týdenního úkolu zveřejnili tady na našem webu). Nezveřejňujte zde (ani kdekoli jinde) však vaše fotky dříve než my, abyste tak třeba omylem neprozradili např. lokalitu schovanou v hádance apod. Pozor, na právě vydaný úkol máte čas pouze do neděle večer, poté bude nahrazen dalším. 

K čemu vám splnění úkolu bude? Za každý splněný úkol dostanete časem indicii k místu, kde se nachází poklad s odměnou. Takže čím více splněných úkolů, tím větší šance, že poklad najdete.  

A jak budou úkoly vypadat? Na místě, které vyluštíte z hádanky, najdete krabičku, ve které budou napsané dva úkoly – jeden označený žlutou barvou a jeden hnědou. Žlutý úkol je pro světlušky + vlčata, hnědý pro skauty + skautky. Téma úkolu bude podobné, lišit se bude pouze v obtížnosti.  

Začneme od tohoto pondělí, tedy od 5.4.2021.  

Doufáme, že se vás do hledání pokladu zapojí co nejvíce, a hlavně, že si to užijete! 

 

Mějte se hezky, 

 

Pája