Informace - Tábor 2015

Vážení rodiče,

dne 4.6. ve čtvrtek proběhlo krátké předtáborové setkání, kde přítomným rodičům byly předány potřebné materiály, instrukce a další informace týkající se letního tábora, který se letos uskuteční ve dnech 11.7. - 25.7. na naší skautské základně "Lísek" nedaleko Oslova. Rádi bychom rodičům, kteří se nemohli dostavit, poskytli potřebné dokumenty prostřednictvím tohoto článku.

V příloze je nahraná přihláška na tábor, kterou je nutné vyplnit a co nejdříve odevzdat na nejbližší schůzce odpovědné osobě. Druhým nezbytným dokumentem je potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte a potvrzení o bezinfekčnosti, které vyplníte a podepíšete sami. (podpis datovaný dnem 11.7.) V posledních dvou nahraných dokumentech jsou shrnuté potřebné informace a pokyny týkající se platby, odjezdu a příjezdu, doporučeného vybavení a průběhu tábora. Naleznete zde i kontakty na odpovědné osoby.

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat. Před schůzkou a po skončení schůzky si lze v naší klubovně přiložené materiály vyzvednout v tištěné podobě.