Blog uživatele Kanec

Já, Film

Téma blogu: 

Vzhledem k tomu, že bych se s vámi rád dělil o své filmové zážitky a nechci dělat zmatek v návštěvní knize, tak zakládám tento blog, kam budu postupně dávat veškeré zajímavé informace o mé práci na filmu a moje filmy.

Pán Prstenů

Téma blogu: 

Celotáborová hra pro kluky... Pán prstenů

Všechno to započalo asi měsíc nebo dva před táborem, kdy společenstvo ve složení Gandalf (Svižník), Aragorn (Vlastimil), Legolas (Flámista), Gimli (Radovan), Boromir (Vše.), Frodo (Čip), Sam (Honzimil), Pipin (MichalS) obdrželi zprávu, že musí okamžitě vyrazit na cestu do Roklinky. Prsten s sebou. A tak nám začíná dlouhá pouť skrz celou Středozem.

Celoroční hra 2007/2008 aneb Útěk z Očistce

Téma blogu: 

Následující zápis o poslední celoroční hře je z celého roku plus tábora. Je tu relativně dopodrobna popsaná celá skautská hra, spíše jako kniha než jako nějký popis či pravidla. Jakékoliv připomínky, dotazy a žádosti pište do komentářů, určitě to postupem času doplním. Jinak co si můžete z toho textu odnést? Je zde všechno o tom, jak otevřít portál pomocí sedmy kamenů, počínaje lezením po horolezeckých stěnách, souboj s Yetim, průchod peklem až průchod samotným portálem. Úplně nahoře je zkrácená verze celého příběhu pro ty, co nemají čas si to celé přečíst. Pak následuje podrobná verze.

Golden Apple

Téma blogu: 

Kdysi dávno žil jeden čaroděj, který udělal osudovou chybu. Vytvořil jablko, které dává nesmrtelnost. Po celá staletí se o něj bojovalo. Tato legenda se váže k muži, který byl posledním známým člověkem co se kdy rozhodl ho hledat. Opět v angličtině Mrk

Legenda PeaceEgg

Téma blogu: 

Je škola. Hodina němčiny se jevý jako docela nudná činnost a tak jsem se rozhodl, že si napíšu nějakou tu další povídku. Zrovna mě nějak nic nemohlo napadnout a pak zničeho nic sem začal psát. Tak tady máte fiktivní historii Frisbee týmu PeaceEgg...(i když co vi víte...třeba tak úplně fitkivní neni;-) )

Mozek - Víkend her

Téma blogu: 

Jak asi už všichni víte, 18.3 - 30.3 měl Mozek (vedoucí vodních skautů) připravenou akcičku pro rovery. Rovnou teď už vám řeknu, že vy co jste měli šanci jet a nejeli, jste přišli o zatraceně hodně. Už jenom ten začátek. Každý měl přijít za jednu postavu. Postavu, kterou má rád, kterou nenávidí, skutečnou, fantasy...to bylo čistě na něm. Na akci jsem měl jet já a Vše. (Domča to odpískala ještě dřív). Vše. si bohužel den předem zablokoval páteř (hlavně že pár hodin před tím říká : "Počkej, ono se ještě někomu z nás něco stane..." kdyby tak byl zticha).

Depression (povídka)

Tak něco málo co jsem napsal já. Je to text, který jsem psal ve škole při jedný ne moc veselý hodině. Je docela hodně založenej na skutečnosti, ale vy, kterým jsem se o několika věcech nezmínil v tom asi nenajdete souvislost se mnou. To ale není důležitý. Je to napsaný anglicky (angličtinu mám proste radši) takže je dost možný, že tam bude hromada chyb, za což se omlouvám. Příjemné čtení;-)
...

Přihlásit se k odběru RSS - Blog uživatele Kanec