2. zpráva z tábora

Zpráva z 2. lahve vyvržené na oceánské pobřeží:

Kvůli nepřízni větru jsme bohužel neměli o trosečnících v poslední době příliš informací, nyní konečně oceán vydal další zprávu a to včetně fotodokumentace (bude doplněna co nevidět, jen co se daguerrotypie usuší).

Trosečníkům se na začátku minulého týdne podařilo vybudovat spolehlivý tábor, který je chrání před rozmary počasí, všichni jsou v suchu, teple, zdraví a najedení:). Život v provizorním táboře plyne, až na občasné půtky s kapitánem Barbossou a jeho kumpány v poklidném rytmu. Na konci minulého týdne (čtvrtek - sobota) se tak starší osazenstvo vydalo na dobrodružnou cestu za magickým kompasem. Výpravy se účastnil i mladý perspektivní plavčík Štěpán, který při první takové příležitosti obstál na výbornou. V mezidobí se mladší trosečníci věnovali výrobě plavidel, s jejichž pomocí se následně vydali vyplenit blízký pirátský přístav Krumlau. I oni se navrátili v plném počtu, bez zranění a loděmi přetékajícími kořistí:).

 

 EDIT: Dagguerotypie, zatím provizorně ZDE, než budou upraveny do finální podoby a umístěny klasicky do Stínadelské fotogalerie.

 

 

 

 

PřílohaVelikost
Image icon img_8051.jpg402.26 KB
Image icon img_8147.jpg575.44 KB
Image icon img_8264.jpg129.43 KB
Image icon img_8316.jpg362.42 KB
Image icon img_8429.jpg265.29 KB

Komentáře

Ahoj Táborníci,fotky sou

Ahoj Táborníci,fotky sou užasný,jsme rádi,že si to tam užíváte.S pozdravem Burešovi